Pomóż w wyposażaniu

Szczególnym i wyjątkowym dla nas celem jest: wyposażenie placówki edukacyjno-terapeutycznej w nowym lokalu, który przeszedł generalny remont. 

W lokalu przy ul. Swarożyca 6 w Szczecinie (tuż obok naszej siedziby przy ul. Montwiłła) tworzymy nowe miejsca do terapii, edukacji i rehabilitacji dzieci, młodzieży i dorosłych osób z autyzmem. Lokal (ok. 100m2), będący 3 pokojowym mieszkaniem jest już po kapitalnym remoncie i został dostosowany do potrzeb naszych podopiecznych.

Remont trwał od października 2018 i jego został zakończony w marcu 2019r.

Nasze fundusze w znacznej części zostały przeznaczone na remont. Obecnie brakuje nam pieniędzy na całe wyposażenie ośrodka, co jest niezbędne by uruchomić go od 1 września 2019. Jeżeli nie uda nam się otworzyć placówki w tym terminie to spadną na nas nie małe problemy, a osoby z autyzmem pozostaną bez koniecznego wsparcia i pomocy.

Widzimy ogromną potrzebę objęcia wsparciem nowych dzieci z diagnozą autyzmu. Nasz nowy lokal o niewielkiej powierzchni wymusza na nas maksymalne jej wykorzystanie, np.  przez wykonanie mebli na wymiar (szaf, regałów, mebli kuchennych i łazienkowych). Dodatkowo specyfika pracy z osobami z autyzmem wymaga dostosowania nie tylko przestrzeni, ale i zastosowania dedykowanych pomocy i materiałów dydaktycznych, w tym także i sprzętu na salę gimnastyczną oraz do pracowni technicznej. Wszystko po to, aby wspierać rozwój w sposób maksymalnie efektywny, dać szansę na jak największe przygotowanie do samodzielności i możliwość wychodzenia z zaburzeń wynikających z autyzmu.

Prosimy Państwa o spojrzenie życzliwym okiem na naszą inicjatywę i wsparcie nas darowizną na cele statutowe Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Szczecinie. Wspólnie możemy realizować wspaniałe zadania! Dziękujemy!

 

TAK BYŁO

 

TAK WYGLĄDAŁ REMONT

 

TAK JEST

 

TAK BĘDZIE

W remoncie lokalu i przygotowaniu wymaganej dokumentacji wspierają nas:

– POLCHAR Sp.z o.o.,

– Elektro-BUD Sp.z o.o.,

– PM Services Poland Sp.z o.o.

– EBISSU Pracownia Projektowa

– BILEWICZ LEGAL Kancelaria Radców Prawnych

Podaruj nam swój 1%, przekaż darowiznę. Pomóż nam stworzyć piękną placówkę dla dzieci z autyzmem.

CZEKAMY NA TWOJĄ POMOC!  LICZY SIĘ KAŻDA KWOTA!

Dziękujemy za każdy gest wsparcia!

 

JAK MOŻESZ NAM POMÓC? 

  • PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1% PODATKU

NASZ KRS: 0000059215

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

  • PRZEKAŻ DAROWIZNĘ FINANSOWĄ

WPŁAĆ NA KONTO:

PEKAO S.A IV/O Szczecin
37 1240 3930 1111 0000 4228 8512

 

SKORZYSTAJ Z PRZELEWY 24:

WPŁAĆ ZA POMOCĄ PLATFORMY SIĘ POMAGA:
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ RZECZOWĄ NA WYPOSAŻENIE PLACÓWKI

Twoja pomoc może mieć także formę darowizny rzeczowej lub nieodpłatnych usług. Pomoc rzeczowa oraz nieodpłatne usługi (np. wykonanie mebli na wymiar do łazienek, aneksu kuchennego lub sal terapeutycznych) pomogą nam ogromnie w wyposażeniu nowego lokalu. Możesz pomóc przekazując nowy sprzęt AGD, sprzęt multimedialny, rehabilitacyjny, karty podarunkowe, za które moglibyśmy dokonać sami potrzebnych zakupów niezbędnego wyposażenia.  Kontakt w tej sprawie z dyrektorem ośrodka ( Tel. 91 488 56 02, 91 433 64 45)