Pomóż w remoncie

Szczególnym i wyjątkowym dla nas celem jest:  utworzenie placówki edukacyjno-terapeutycznej w nowym lokalu, który wymaga generalnego remontu i adaptacji do potrzeb naszych podopiecznych.

W lokalu przy ul. Swarożyca 6 w Szczecinie (prawie tuż obok naszej siedziby przy ul. Montwiłła) przekazanym nam do użytku na cele statutowe przez Urząd Miasta w Szczecinie chcielibyśmy utworzyć nowe miejsca do terapii, edukacji i rehabilitacji dzieci, młodzieży i dorosłych osób z autyzmem oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Lokal (ok. 100m2), będący 3 pokojowym mieszkaniem wymaga kapitalnego remontu i dostosowania do potrzeb naszych podopiecznych. W obecnym stanie nie nadaje się do użytku.

Prosimy Państwa o spojrzenie życzliwym okiem na naszą inicjatywę i wsparcie nas swoim 1% podatku przekazanym na cele statutowe Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Szczecinie. Wspólnie możemy realizować wspaniałe zadania! Dziękujemy!

Tak wygląda obecnie nasz lokal do remontu.
Zmieńmy go razem w piękną placówkę dla dzieci z autyzmem!

 

Tak jest obecnie

Tak będzie

Wykonawcą  aktualnej wizualizacji placówki edukacyjno-terapeutycznej przy ul. Swarożyca jest Pani Anna Żyjewska-Bas

Projekt pierwotny oraz identyfikacja wizualną placówki powstała dzięki współpracy z  Akademią Sztuki w Szczecinie, Wydział Sztuk Wizualnych, Katedra Architektury Wnętrz i Form Użytkowych, opieka merytoryczna: dr Katarzyna Utecht, mgr Dominika Zawojska, studenci: Agata Legawiec, Kamila Osowicz (część architektoniczna), Maria Heś, Joanna Kuka (część graficzna).

W remoncie lokalu i przygotowaniu wymaganej dokumentacji wspierają nas:

– POLCHAR Sp.z o.o.,

– Elektro-BUD Sp.z o.o.,

– PM Services Poland Sp.z o.o.

– EBISSU Pracownia Projektowa

– BILEWICZ LEGAL Kancelaria Radców Prawnych

Podaruj nam swój 1%, przekaż darowiznę lub wesprzyj nas fachową pomocą przy remoncie pomieszczeń. Pomóż nam stworzyć piękną placówkę dla dzieci z autyzmem.
Liczymy na Twoją pomoc!

Dziękujemy za każdy gest wsparcia!

 

JAK MOŻESZ NAM POMÓC? 

  • PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1% PODATKU

NASZ KRS: 0000059215

  • PRZEKAŻ DAROWIZNĘ FINANSOWĄ

WPŁAĆ NA KONTO:

PEKAO S.A IV/O Szczecin
37 1240 3930 1111 0000 4228 8512

 

SKORZYSTAJ Z PRZELEWY 24:

WPŁAĆ ZA POMOCĄ PLATFORMY SIĘ POMAGA:

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ RZECZOWĄ

Twoja pomoc może mieć formę także darowizny rzeczowej oraz w formie nieodpłatnych usług. Pomoc rzeczowa oraz nieodpłatne usługi (np. prace remontowo-budowlane, położenie koniecznych instalacji, wykonanie kosztorysu, montaż okien, drzwi, wykonanie mebli na wymiar, wykonanie oraz montaż stolarki okiennej i drzwiowej) pomogą ogromnie nam w przeprowadzeniu remontu i wyposażeniu nowego lokalu. Możesz pomóc przekazując wszelkie materiały budowlane i do wykończenia wnętrz, sprzęt AGD, sprzęt multimedialny. Kontakt w tej sprawie z dyrektorem ośrodka ( Tel. 91 488 56 02, 91 433 64 45)