Pomóż w remoncie

Szczególnym i wyjątkowym dla nas celem jest:  utworzenie placówki edukacyjno-terapeutycznej w nowym lokalu, który wymaga generalnego remontu i adaptacji do potrzeb naszych podopiecznych.

W lokalu przy ul. Swarożyca 6 w Szczecinie (prawie tuż obok naszej siedziby przy ul. Montwiłła) przekazanym nam do użytku na cele statutowe przez Urząd Miasta w Szczecinie chcielibyśmy utworzyć nowe miejsca do terapii, edukacji i rehabilitacji dzieci, młodzieży i dorosłych osób z autyzmem oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Lokal (ok. 100m2), będący 3 pokojowym mieszkaniem wymaga kapitalnego remontu i dostosowania do potrzeb naszych podopiecznych. W obecnym stanie nie nadaje się do użytku.

Prosimy Państwa o spojrzenie życzliwym okiem na naszą inicjatywę i wsparcie nas swoim 1% podatku przekazanym na cele statutowe Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Szczecinie. Wspólnie możemy realizować wspaniałe zadania! Dziękujemy!

Tak wygląda obecnie nasz lokal do remontu.
Zmieńmy go razem w piękną placówkę dla dzieci z autyzmem!

 

Tak jest obecnie

Tak będzie

 

Remont ruszył – zobaczcie sami!

W remoncie lokalu i przygotowaniu wymaganej dokumentacji wspierają nas:

– POLCHAR Sp.z o.o.,

– Elektro-BUD Sp.z o.o.,

– PM Services Poland Sp.z o.o.

– EBISSU Pracownia Projektowa

– BILEWICZ LEGAL Kancelaria Radców Prawnych

Podaruj nam swój 1%, przekaż darowiznę. Pomóż nam stworzyć piękną placówkę dla dzieci z autyzmem.

CZEKAMY NA TWOJĄ POMOC!  LICZY SIĘ KAŻDA KWOTA!

Dziękujemy za każdy gest wsparcia!

 

JAK MOŻESZ NAM POMÓC? 

  • PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1% PODATKU

NASZ KRS: 0000059215

  • PRZEKAŻ DAROWIZNĘ FINANSOWĄ

WPŁAĆ NA KONTO:

PEKAO S.A IV/O Szczecin
37 1240 3930 1111 0000 4228 8512

 

SKORZYSTAJ Z PRZELEWY 24:

WPŁAĆ ZA POMOCĄ PLATFORMY SIĘ POMAGA:

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ RZECZOWĄ NA WYPOSAŻENIE PLACÓWKI

Twoja pomoc może mieć także formę darowizny rzeczowej lub nieodpłatnych usług. Pomoc rzeczowa oraz nieodpłatne usługi (np. wykonanie mebli na wymiar do łazienek, aneksu kuchennego lub sal terapeutycznych) pomogą nam ogromnie w wyposażeniu nowego lokalu. Możesz pomóc przekazując nowy sprzęt AGD, sprzęt multimedialny, rehabilitacyjny, karty podarunkowe, za które moglibyśmy dokonać sami potrzebnych zakupów niezbędnego wyposażenia.  Kontakt w tej sprawie z dyrektorem ośrodka ( Tel. 91 488 56 02, 91 433 64 45)