Oferty pracy

Nazwa stanowiska: Terapeuta
Rodzaj umowy: na okres próbny
Wymiar etatu : pełen
Data rozpoczęcia zatrudnienia: 04.05.2021
Forma kontaktu z pracodawcą : CV (kwestionariusz) + list motywacyjny na adres e-mail : ktaszczecin@kta.szczecin.pl

Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:

PREFEROWANE:
Poziom wykształcenia: wyższe pedagogiczne, magisterskie, uprawniające do edukacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, uprawnienia do zajęć z WWR, dodatkowe kwalifikacji z obszaru terapii z osobami ze spektrum Autyzmu oraz specjalistyczne kursy/szkolenia z metod pracy wykorzystywanych w pracy z osobami ze spektrum Autyzmu;
Doświadczenie: doświadczenie (min 2 lata) i kompetencje w samodzielnym prowadzeniu zajęć edukacyjnych i terapeutycznych z osobami ze spektrum Autyzmu (dzieci, młodzież oraz dorośli), w tym z Zespołem Aspergera; doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz grupowej;
Umiejętności oczekiwane: umiejętność stosowania specjalistycznych metod w terapii z osobami ze spektrum, opracowywanie dokumentacji, sumienność, odpowiedzialność, samodyscyplina, kreatywność, dyspozycyjność, prowadzenie TUS, prowadzenie zajęć terapeutycznych z małymi dziećmi z autyzmem. Mile widziane zdolności manualne i plastyczne, rękodzielnicze, majsterkowanie.

Inne kwalifikacje: rehabilitacja, fizjoterapia, psychologia kliniczna

Ogólny zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć terapeutyczno-edukacyjnych z osobami z niepełnosprawnością intelektualną z autyzmem w ramach realizacji obowiązku szkolnego, prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi w ramach wczesnej rehabilitacji oraz zajęć uspołeczniających i terapeutycznych (w tym TUS) z osobami ze spektrum Autyzmu, w tym z Zespołem Aspergera. Dodatkowo wg kwalifikacji – Wykonywanie masaży leczniczych, prowadzenie zajęć fizjoterapeutycznych.