Komunikat nr 3

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20.03.2020 zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, jak też zgodnie z zaleceniami Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i poleceniem Wojewody Zachodniopomorskiego – informujemy, iż od 12 marca do 10 kwietnia 2020 włącznie odwołane zostają wszystkie zajęcia organizowane przez Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Szczecinie. Dotyczy to zarówno działalności naszej placówki oświatowej, jak też zajęć w ramach wwr oraz realizowanych projektów. Proszę o śledzenie dalszych informacji w tej sprawie na naszej www lub facebooku.

Rodziców uczniów OREW i Rodziców dzieci realizujących WWR informujemy, iż od 25.03.2020 rozpoczynamy w ramach pracy zdalnej – dyżury telefoniczne z poradami i wskazówkami dla Państwa oraz uzgadniamy indywidualnie z rodzicem sposoby i formy przekazywania materiałów edukacyjno-terapeutycznych dla dziecka do pracy w domu.

W celu usprawnienia procesu zdalnego nauczania umieszczamy ponadto na naszym Fb, ciekawe linki, artykuły, propozycje do samodzielnej pracy. ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA NASZYCH PROPOZYCJI.

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW OREW I RODZICÓW DZIECI REALIZUJACYCH WWR

Drodzy Rodzice,
W okresu zawieszenia funkcjonowania naszej placówki, jesteśmy w pełnej gotowości, aby móc Państwa w tym czasie wesprzeć. W związku z tym informujemy, iż w dniach 25.03-10.04.2020r, wychowawcy uczniów OREW oraz terapeuci dzieci z WWR będą pełnić dyżury telefoniczne w godz.: 10:00-14:00, służąc poradami, wskazówkami. Ponadto istnieje również możliwość kontaktu mailowego z terapeutami poprzez służbowe skrzynki pocztowe (terapeuci będą kontaktować się z Państwem w celu uzgodnienia formy kontaktu).

Jednocześnie informujemy, iż możecie Państwo otrzymywać w wersji elektronicznej lub innej ustalonej z wychowawcą/terapeutą formie:
sekwencje stymulacyjne (program do pracy z dzieckiem w domu)
pomoce, materiały oraz zalecenia do pracy i nauki w domu.
W celu usprawnienia procesu zdalnego nauczania umieszczamy ponadto na naszym Fb, ciekawe linki, artykuły, propozycje do samodzielnej pracy. ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA NASZYCH PROPOZYCJI 

Życzymy dużo zdrowia!